Skip to main content

Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania dla ochrony domu czy mieszkania przed słońcem, hałasem i warunkami atmosferycznymi, nasze rolety zewnętrzne są idealnym wyborem. Jako tarnowski producent rolet zewnętrznych, oferujemy produkty najwyższej jakości, które zapewniają trwałość i estetyczny wygląd.

Nasze rolety zewnętrzne adaptacyjne to innowacyjne rozwiązanie systemodawcy: firmy Aluprof, które wykonujemy na wymiar okien klienta. Dzięki roletom zewnętrznym otrzymujemy możliwość ograniczenia przedostawanie się promieni słonecznych do pomieszczenia w którym rolety są zamontowane. Pozwala to na utrzymanie odpowiedniego poziomu światła i Temperatury w pomieszczeniu. Rolety zewnętrzne są świetnym wyborem, jeśli inwestor pracuje w systemie zmianowym i potrzebuje spać w ciągu dnia. Po zasłonięciu rolet zewnętrznych uzyskuje ciemne pomieszczenie, w  którym może się spokojnie wyspać bez względu na porę dnia.

Nasze rolety zewnętrzne podtynkowe, to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie estetyczny wygląd. Roleta jest montowana nad oknem i można ją w późniejszym etapie wykańczania budynku zasłonić elewacją. Pozwala to na ukrycie jej przed wzrokiem i nie zaburza estetyki budynku. Dzięki temu nie tylko zabezpiecza przed słońcem i deszczem, ale także zachowuje estetyczny wygląd okna.

Nasza roleta zewnętrzna nie tylko zapewnia skuteczną ochronę, ale także pomaga dbać o środowisko. W pancerzu (np. Aluprof PA39), który jest elementem rolety zewnętrznej znajduje się specjalna pianka, która ma właściwości izolacyjne. Produkty, takie jak rolety zewnętrzne są energooszczędne i przyjazne dla środowiska, co pozytywnie wpływa na ekologię.

W lecie w pomieszczeniu z opuszczoną roletą jest chłodniej a w ziemie cieplej. Ważnym aspektem w uzyskaniu korzyści z izolacyjności w lecie jest to, że roleta znajduje się na zewnątrz – przed szybą, co nie powoduje nagrzewania szyby i oddziaływania promieni słonecznych do środka.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na zamówienie rolet zewnętrznych w naszej firmie Kosystems, proponujemy do nich również fachowy montaż. Jest to szczególnie atrakcyjna propozycja, ponieważ przy zakupie rolet zewnętrznych z montażem podatek VAT wynosi wówczas 8% (szczegóły podamy podczas rozmowy). Montaż rolet zewnętrznych Tarnów wykonujemy sprawnie z dbałością o porządek w miejscu inwestycji.

Więcej informacji można przeczytać na innej zakładce na naszej stronie: Rolety zewnętrzne oraz w galerii realizacji: Realizacje