Pergole

Pergola jest konstrukcją otwartą, bez ścian. Inaczej mówiąc jest to zadaszenie tarasu lub innej przestrzeni, wsparte na kilku słupach (nogach) i w większości przypadków przymocowane do ściany domu lub innego budynku. Możemy ją przytwierdzić do ściany budynku lub wykonać jako wolnostojącą, odsuniętą od zabudowań. Materiałem na zadaszenie może być poliwęglan (dostępny w wielu wariantach) lub szkło bezpieczne. Oferujemy także pergole z dachem lamelowym (aluminiowymi profilami tworzącymi po zamknięciu szczelny dach) oraz z dachem ze specjalnej tkaniny technicznej (po zsunięciu na jedną ze ścian zadaszenie jest całkowicie niewidoczne i nie zakłóca widoku nieba). Te rodzaje zadaszeń są sterowane siłownikami elektrycznymi i mogą być rozbudowane o różne czujniki pogodowe.

Rodzaje sterowania pergolą

Obsługa funkcji zamykania i otwierania zadaszenia odbywa się za pomocą pilota, przycisków lub z wykorzystaniem aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Sterowanie z poziomu aplikacji jest świetnym wyborem, jeśli chcesz mieć zdalną kontrolę nad swoją pergolą lamelową z dowolnego zakątka świata (jeśli jest się w zasięgu internetu).

Aluminiowe pergole – dlaczego warto wybrać je zamiast drewnianych

Pergola aluminiowa stała się hitem ostatnich sezonów i dynamicznie wypiera z rynku pergole drewniane. Poświęcony czas na konserwację drewna, można spędzić relaksując się w naszej aluminiowej pergoli.
Aluminium zapewnia komfort użytkowania i spokój na wiele lat. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty związane z budową i użytkowaniem, okazuje się, że pergola aluminiowa jest bardzo konkurencyjna wobec tej z drewna pod względem kosztów.

Najlepsze pergole KOSYSTEMS

Poświęciliśmy bardzo dużo czasu na poznanie różnych systemów pergoli od wielu producentów. Oferta, którą zbudowaliśmy jest odpowiedzią na potrzeby rynku: mamy dostępne produkty z różnych kategorii cenowych i z różnych rozwiązań technicznych. Uczciwie mówimy, że sprzedajemy jedynie pergole, które sami chcielibyśmy we własnych domach, ogrodach i tarasach. W naszych produktach stosujemy solidne, aluminiowe profile o grubej ściance, szkło i poliwęglan wytrzymałe i bezpieczne, profesjonalne elementy montażowe. Te materiały stanowią o solidności konstrukcji, gwarantują komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Pergole są przystosowane do zabudowy ścian produkowanymi przez KOSYSTEMS roletami i screenami. Kompatybilność produktów zapewnia precyzyjne dopasowanie i bezawaryjne działanie.

Zapytaj o darmową
wycenę realizacji

    Współpracujemy
    z najlepszymi