Carporty i wiaty

Carporty to zadaszenia na pojazdy, inaczej nazywane wiatami samochodowymi. Produkty, które posiadamy w ofercie są dziełem japońskiej firmy Sankyo. Spełniają wyśrubowane standardy jakościowe, dzięki temu wytrzymują nawet azjatyckie tajfuny. Coraz częściej są montowane jako alternatywa dla garaży, sprawdzają się także jako zadaszenia dla pojazdów campingowych oraz łodzi. Szeroki wybór poliwęglanów na dach zaczyna się od bardzo wytrzymałych standardowych aż po specjalne, chroniące przed promieniami UV. Klienci decydują się również na zakup carportu i użytkowanie go jako pergoli. Produkty z naszej oferty można ze sobą łączyć, dzięki czemu szereg takich konstrukcji tworzy wielostanowiskowy pawilon o ciekawej architekturze.

Oprócz carportów Sankyo polecamy bardziej tradycyjne konstrukcje aluminiowo-szklane lub aluminiowo-poliwęglanowe.

Zalety posiadania carportu aluminiowego

Carport aluminiowy to konstrukcja, która jest idealna dla właścicieli samochodów i motocykli, którzy chcą zabezpieczyć swoje pojazdy przed deszczem, śniegiem, słońcem lub innymi warunkami atmosferycznymi.

Kilka powodów, które przemawiają za inwestycją w carport:

Trwałość i wytrzymałość: carport aluminiowy jest wykonany z lekkiego, ale bardzo wytrzymałego materiału, który jest odporny na korozję.

Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: carport aluminiowy zapewnia ochronę przed opadami deszczu, gradu, śniegu i silnym wiatrem, co pozwala zachować samochód w dobrym stanie przez dłuższy czas.

Wysoka wartość estetyczna: carport aluminiowy to elegancka konstrukcja, która będzie doskonale komponować się z każdym rodzajem budynku.

Bezpieczeństwo: carport aluminiowy chroni samochód lub motocykl przed mogącymi je uszkodzić gałęziami drzew, gradem, śniegiem.

Carport aluminiowy jest zazwyczaj tańszym rozwiązaniem niż tradycyjne garaże lub hale, co pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Inwestycja w carport aluminiowy to doskonała opcja dla osób, które szukają trwałej i estetycznej konstrukcji, która zapewni ochronę dla ich pojazdów.

Zapytaj o darmową
wycenę realizacji

    Współpracujemy
    z najlepszymi